Virtuální zvukové knihovny Garritan

Uznávaný software mimořádné zvukové kvality

Garritan je přední světový výrobce kvalitních virtuálních softwarových nástrojů. Přispívá k nastavení standardů v této oblasti, je stále na samotné špičce vývoje hudební technologie. Přitom však zohledňuje lidské aspekty hudební interpretace a živého provozování hudby. Garritan zastává názor, že vysoce kvalitní a výrazné softwarové nástroje mohou být dostupné každému muzikantovi.

Zvuky Garritan jsou široce využívány v tvorbě pro televizi, film, herní průmysl, ale nechybí ani na nevýznamnějších koncertních pódiích. Zažijte si majestátnost jeho varhan, ráznost dechovky nebo drama plného symfonického orchestru, to vše v nahrávacím studiu jakékoliv velikosti. Široká paleta titulů znamená, že pro každý svůj projekt naleznete optimální knihovnu.

Classic Pipe Organs (klasické píšťalové varhany)

Classic Pipe Organs (klasické píšťalové varhany) Tato kolekce přináší sílu a vznešenost klasických varhan do vašeho domácího studia, zkušebny či na koncertní pódium. Na 6 historických nástrojích a 75 registrech ukazuje 400 let vývoje tohoto nástroje, od exemplářů z doby baroka, přes klasické či renesanční až po romantické a moderní varhany. Můžete ve svých projektech tyto nástroje libovolně kombinovat a přidávat i další efekty, čímž vytvoříte dokonalý dojem požadovaného prostoru - ať už jde o katedrálu, koncertní sál nebo jiný prostor.
Zvukové ukázky najdete na této stránce:
http://www.garritan.com/products/classic-pipe-organs/

Harps (harfy)

Harps (harfy) Garritan Harps je nová virtuální kolekce, která pokračuje v trendu zahájeném už před více než deseti lety knihovnou GigaHarp. Garritan Harp posouvá virtuální harfu exponenciálně výše. Máte k dispozici nejen křišťálově čisté samply každé noty v plném rozsahu harfové artikulace, ale díky vylepšeným technologiím i pokročilou emulaci glissanda, variace akustických prostor atd.
Zvukové ukázky najdete na této stránce:
http://www.garritan.com/products/harps/

Concert & Marching Band 2

Concert & Marching Band 2 Tato kolekce doslova vdechuje život do všech nástrojů, počínaje pikolou, až po suzafony a tuby, a nabízí nekonečnou řadu kombinací dechů a bicích pro koncertní i pochodový dechový orchestr. Zvuky byly vytvořeny se záměrem zachytit energii i charakteristický zvuk těchto ansámblů. Jsou ideální pro vedoucí souborů i jejich studenty, mohou pomáhat při zkouškách, anebo sloužit skladatelům, kteří pro tato obsazení komponují.
Zvukové ukázky najdete na této stránce:
http://www.garritan.com/products/concert-marching-band-2/

Instant Orchestra

Instant Orchestra Garritan Instant Orchestra je revoluční zvuková knihovna, která znovudefinuje způsob instrumentace orchestru jejím zjednodušením a zprůhledněním. Je navržena pro vytváření filmových orchestrací pro plné obsazení, a to doslova na základě několika notových osnov. Díky přednastaveným nástrojovým kombinacím a mixážím, náladově orientovaným modelům a efektům můžete vyvolat jakýkoliv dojem prakticky okamžitě. Za pomoci této knihovny bude vaše hudba znít stejně dobře, jako hudba předních Hollywoodských skladatelů.
Zvukové ukázky najdete na této stránce:
http://www.garritan.com/products/instant-orchestra/

Jazz & Big Band 3

Jazz & Big Band 3 Tato knihovna je držitelem řady ocenění. Je to první virtuální softwarová kolekce nástrojů, která plně zachycuje výrazné témbry, rozsahy a techniky autentických jazzových a bigbandových uskupení. Vyjádřete se pomocí této jedinečné kolekce trumpet, trombónů, saxofonů, kláves, bas a bicích.
Zvukové ukázky najdete na této stránce:
http://www.garritan.com/products/jazz-big-band-3/

Personal Orchestra 4

Personal Orchestra 4 Představte si, že máte celý symfonický orchestr pod palcem! Personal Orchestra vám poskytne plnou škálů více než 200 orchestrálních zvuků, spolu s technikami a možností kontroly, takže vaše hudba bude znít s dech beroucím realismem. Tato odborníky oceňovaná knihovna nastavila standard pro všechny ostatní orchestrální kolekce.
Zvukové ukázky najdete na této stránce:
http://www.garritan.com/products/personal-orchestra-4/

World Instruments (etnické nástroje)

World Instruments (etnické nástroje) Cestujte po světě se zvuky Garritan! World Instruments je unikátní, bohatá knihovna, která obsahuje více než 350 virtuálních nástrojů z celého světa. Od tradičního čínského orchestru až po gamelanový soubor, od ansámblů taiko až po Bollywoodský band, Garritan World Instruments vám dá veškeré nástroje, abyste mohli svou hudbu exoticky okořenit.
Zvukové ukázky najdete na této stránce:
http://www.garritan.com/products/world-instruments/

Ultimate Collection

Ultimate Collection Garritan Ultimate Collection je nový, peníze šetřící produkt. Kombinuje 6 virtuálních knihoven Garritan na jediném USB disku, takže není třeba používat a schraňovat vícero instalačních disků. Jejím pořízením ušetříte témeř 40% nákladů. Obsahuje Classic Pipe Organs, Concert & Marching Band 2, Instant Orchestra, Jazz & Big Band 3, Personal Orchestra 4 a World Instruments.
Zvukové ukázky najdete na této stránce:
http://www.garritan.com/products/ultimate-collection/

Řekli o Finale:

 

Používáme Finale, protože je nejlepší. Toť vše.

Wynton Marsalis

Opravdu, Finale udělalo můj život jednodušší.

Harry Connick ml.

Finale je v počítačových učebnách Julliardu bohatě využíván. Představuje ve svém oboru standard a je podstatným prvkem ve výuce našich studentů.

Steven Bryant
specialista v oboru hudební technologie, Julliard School

Srovnal jsem všechny notační programy a Finale je prostě nejlepší.

Otto Romanovski
skladatel a pedagog, Sibelius Academy, Finsko

Nejvýkonnější notační software pro Universal Edition je Finale.

Mike Breneis
Universal Edition AG

 Oznámení Finale 2014 PrintMusic 2011 Finale NotePad Zvuky Garritan GuitarPro 6 Ke stažení Diskuze Kontakty Odkazy
 
Vynikající hudební programy firmy MakeMusic se staly nezbytnou součástí mé umělecké práce.
Juraj Bartoš
www.ritornel.com