PrintMusic 2011

Komponujte hudbu.
Přehrávejte a poslouchejte ji.
Tiskněte ji v profesionální kvalitě.

PrintMusic 2011

je nástroj pro rychlou a snadnou tvorbu skladeb s profesionálními výsledky. PrintMusic je produktem tvůrců Finale® - notačního software, který představuje světovou špičku. Je ideální volbou pro autory písní, studenty, učitele, církevní hudebníky a vedoucí skupin.

PrintMusic 2011

představuje úspornou variantu programu Finale. Tento software je určen nejen začátečníkům - žákům, studentům, hudebním nadšencům, ale i těm, kteří chtějí vytvářet běžné partitury s využitím vyspělých notačních technologií firmy MakeMusic!, avšak jejich potřeby přece jen nejsou tak vysoké, aby se jim vyplatila investice do samotného Finale. Na současném trhu notačních programů poskytuje PrintMusic! pravděpodobně nejlepší poměr ceny a výkonu.
Tento program je také vhodným předstupněm pro ty, kteří by rádi pracovali s Finale, avšak nejsou si jisti, že je zvládnou. Vzhledem k tomu, že ovládání PrintMusic! je v základních funkcích zcela shodné s Finale, mohou se s vynaložením rozumných prostředků zbavit svého uživatelského "ostychu" a vybudovat si pracovní návyky, které při přechodu na vyšší program nebudou muset měnit. Skvělé je také to, že jim veškeré dokumenty zpracované v PrintMusic! zůstanou, protože jejich formát je pro oba programy naprosto stejný. Při práci na kterémkoli dokumentu lze tedy mezi programy (ve stejné verzi) libovolně přecházet. To ocení například studenti nebo pedagogové, kteří mají ve škole k dipozici Finale, ale pro domácí práci zvolili PrintMusic! - tedy úspornější variantu tohoto programu. Cenová strategie firmy MakeMusic! přitom postupný přechod od jednodušších programů ke složitejším nijak neznevýhodňuje. Zakoupíte-li nejprve PrintMusic!, při pozdějším přechodu na Finale zaplatíte pouze rozdíl v ceně obou programů - a původní software Vám přitom zůstane pro využití Vašimi blízkými, žáky či méně vyspělými kolegy!

Řekli o Finale:

 

Používáme Finale, protože je nejlepší. Toť vše.

Wynton Marsalis

Opravdu, Finale udělalo můj život jednodušší.

Harry Connick ml.

Finale je v počítačových učebnách Julliardu bohatě využíván. Představuje ve svém oboru standard a je podstatným prvkem ve výuce našich studentů.

Steven Bryant
specialista v oboru hudební technologie, Julliard School

Srovnal jsem všechny notační programy a Finale je prostě nejlepší.

Otto Romanovski
skladatel a pedagog, Sibelius Academy, Finsko

Nejvýkonnější notační software pro Universal Edition je Finale.

Mike Breneis
Universal Edition AG

 Oznámení Finale 2014 PrintMusic 2011 Finale NotePad Zvuky Garritan GuitarPro 6 Ke stažení Diskuze Kontakty Odkazy
 
Vynikající hudební programy firmy MakeMusic se staly nezbytnou součástí mé umělecké práce.
Juraj Bartoš
www.ritornel.com